دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک این دستگاه یکی از 10ها محصول تولیدی شرکت صنایع پخت ارسباران می باشد که برای خدمت رسانی به مشتریان عزیز طراحی و تولید گردیده است.

دستگاه فر تونلی مخصوص پخت نان بربری در ابعاد مختلف با حرارت صد در صد غيرمستقيم و یا تابشی و به صورت اتوماتيک و نيمه اتوماتيک توليد مي گردد.

سیستم بخار، طراحی مهندسی شده داخل کابین تونل  و سیستم سیرکولاسیون این دستگاه باعث صرفه جویی چشمگیر مصرف سوخت و حفظ رطوبت نان طبخ شده و به موجب آن باعث افزایش کیفیت و ماندگاری بالای نان می شود.

ویژگی های 

 • پرتابل بودن و قابلیت جابه جایی در داخل مغازه
 • قابلیت نصب و راه اندازی آسان دستگاه پس از استقرار در محل
 • کاهش مصرف 50% الی 60% سوخت نسبت به مدل های مشابه
 • مجهز به نمایشگر دما و اینورتر و صرفه جویی قابل توجه در مصرف برق
 • ایزوله بندی و عایق کاری استاندارد دستگاه و به حداقل رساندن حرارت بیرون دستگاه
 • سیستم پخت بخار و کنترل بخار و رطوبت داخل تونل
 • گارانتی 12 ماهه بی قید و شرط دستگاه

سیستم عایق دستگاه پخت نان سنگک تمام اتوماتیک تونلی از پرلیت (عایق حرارتی بالا)  و پشم سنگ با دانسیته بالا می باشد که این امر موجب به حداقل رساندن خروج حرارت از دستگاه می شود.

دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک

این شرکت این سیستم ها را به گونه ای طراحی کرده است که بدون نیاز به نیروی کاربری زیاد، تعداد زیادی نان را به صورت اتوماتیک تولید کنند.  در حالت کلی دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک شرکت صنایع پخت ارسباران یکی از بهترین دستگاه ها جهت تولید نان روغنی و نان بربری به حساب می آید.

اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک

1- کوره

دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک به دو عدد کوره مجهز شده است که یکی در قسمت بالایی دستگاه و دیگری در قسمت پایینی قرار گرفته است. از کوره بالایی جهت حرارت دادن بخش رویی خمیر نان استفاده شده و از کوره دوم برای گرم کردن باند دستگاه و پختن بخش تحتانی خمیر نان استفاده می شود.

2-مشعل ها

مشعل یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات تعبیه شده بر روی دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک می باشد که وظیفه دارد بین دو سیال غیر هم دما تبادل حرارتی بالایی ایجاد کند. روی این دستگاه دو عدد مشعل قرار گرفته است که جهت تامین گرمای کوره ها مورد استفاده قرار می گیرند. این مشعل ها از توان و عملکرد بسیار بالایی برخوردار می باشند. شایان ذکر است که این مشعل ها از سوخت های گازی یا گازوئیلی جهت کارکرد تغذیه می کنند.

3-عایق بندی

عایق بندی به فرایندی گفته می شود که در میزان مصرف سوخت دستگاه را به شدت کاهش و موجب بالا رفتن میزان بازدهی دستگاه می شود. دستگاه پخت نان اتوماتیک هیمورا دارای بدنه ای تجهیز شده به عایق پشم سنگ می باشد که یکی از با کیفیت ترین و ناب ترین عایق های حرارتی ساخته شده در دنیا به حساب می آید که دارای دانسیته 100 بوده و از پرت شدن حرارت به بیرون از دستگاه ممانعت می کند. عواملی در قیمت دستگاه نانوایی بربری موثر می باشد که یکی از این عوامل نوع عایق به کار رفته در دستگاه می باشد.

4-دودکش

دودکش یکی از اصلی ترین تجهیزات قرار گرفته بر روی دستگاه نانوایی بربری اتوماتیک هیمورا می باشد. این دستگاه به دلیل تغذیه از سوخت فسیلی گاز در هنگام کارکرد موجب ایجاد گاز های آلاینده می گردد، از این رو برای تخلیه دود و گاز های آلاینده تولید شده از دودکش استفاده می شود.  از مهم ترین ویژگی های دودکش طراحی شده در این دستگاه ها، حالت دیافراگمی در آن ها می باشد که با استفاده از اهرمی میزان باز و بسته بودن دریچه این دودکش ها را می توان تنظیم و کنترل نمود.


5-دریچه ی انفجار کوره

در این دستگاه به دلیل مصرف سوخت گازی قبل از روشن شدن دستگاه احتمال تجمع گاز در درون کوره های آن وجود دارد، به همین دلیل جهت خارج کردن گاز های اضافی دریچه ای بر روی آن تعبیه شده است که از انفجار در داخل کوره جلوگیری می کند.

6-موتور

موتور یکی دیگر از قطعات بسیار کلیدی و پرکاربرد کارگذاری شده بر روی این دستگاه نانوایی بربری می باشد که وظیفه دارد با استفاده از انرژی الکتریکی نیروی لازمه جهت به کارانداختن دیگر تجهیزات داخل سیستم را تامین کند. هیمورا از موتور الکتروژن گیربکسی در دستگاه پخت نان اتوماتیک استفاده کرده است که از پرقدرت ترین موتورهای ساخته شده در داخل کشور می باشد.

7-کنترل پنل

کنترل پنل از دیگر اجزای مهم تعبیه شده بر روی دستگاه پخت تمام اتوماتیک هیمورا می باشد که کاربر می تواند با استفاده از آن عملکرد تجهیزات داخل سیستم را کنترل کند. در واقع بر روی این قطعه کلید هایی از قبیل کلید روشن و خاموش دستگاه، ترمومتر و کلید روشن و خاموش موتور قرار گرفته است.

8-بدنه ی دستگاه

بدنه دستگاه نانوایی بربری در واقع خارجی ترین قطعه کارگذاری شده بر روی ساختمان دستگاه پخت نان هیمورا بوده که جنس بدنه آن از آهن می باشد. در واقع بدنه دستگاه وظیفه محافظت از تجهیزات داخلی سیستم را در برابر خطرات بیرونی برعهده دارد. جنس آهنی بدنه این دستگاه موجب بالا بردن میزان مقاومت می گردد که افزایش دوام محصول را به دنبال دارد. همچنین شرکت هیمورا سطح بدنه دستگاه را با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده است تا میزان استحکام دستگاه افزایش پیدا کند.

پیش نیاز های استفاده از دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک

این دستگاه نانوایی بربری با استفاده سوخت مصرفی گاز توانایی تولید حرارت لازمه جهت پختن نان را دارد. از طرفی این دستگاه مجهز به تجهیزاتی می باشد که از انرژی الکتریکی جهت کارکرد تغذیه می کنند. از این رو کاربر بایستی در محیط هایی از این دستگاه استفاده کند، که دسترسی کامل به سوخت گازی و انرژی الکتریکی داشته باشد. همچنین به دلیل تمام اتوماتیک بودن، این سیستم در ابعاد و اندازه های نسبتا بزرگی طراحی و ساخته شده است، به همین دلیل در محیط به فضای زیادی نیاز دارند. برای اطلاع از قیمت دستگاه نانوایی بربری و خرید این دستگاه با مشاوران آنلاین هیمورا در ارتباط باشید.

نحوه عملکرد دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک

دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک با استفاده از مشعل عملیات تولید حرارت جهت پخت نان را انجام می دهد. در اصل با وارد شدن سوخت به داخل دستگاه، مشعل حرارت تولید می کند و سپس حرارت تولید شده توسط کوره های تعبیه شده بر روی دستگاه جذب می شوند. در ادامه این کوره ها گرمای دریافتی را به خمیر نان در حال جریان بر روی باند دستگاه انتقال می دهند و خمیر نان را به صورت کاملا یکنواخت پخته و به سبد تخلیه نان وارد می کنند و بدین صورت این فرایند تکرار می شود که در مدت زمان کوتاهی به تولید تعداد زیادی نان می انجامد.

نگاهی کوتاه به جنبه های اقتصادی دستگاه نانوایی بربری تمام اتوماتیک

این دستگاه براساس نوین ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است، به همین دلیل می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی تعداد بسیار زیادی نان تولید کرده و جوابگوی تعداد زیادی از مشتریان باشد. همچنین این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک طراحی شده است و جهت کارکرد به نیروی انسانی بسیار کمی نیاز دارد. از طرفی دیگر این محصولات مجهز به قطعاتی می باشند که میزان مصرف سوخت دستگاه را کاهش و بازدهی آن را به شدت افزیش داده اند، از جمله این تجهیزات عایق حرارتی مناسب می باشد. با توجه به مطالب ذکر شده می توان گفت قیمت دستگاه نانوایی بربری  هیمورا مقرون به صرفه بوده و جنبه اقتصادی بالایی دارد.

مزیت های فر تونلی مخصوص پخت نان بربری

 • ساخته شده با رعایت کامل استاندارد های جهانی
 • مجهز به پایه های متحرک و ثابت
 • دارای بدنه ای از جنس آهن و پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای
 • تجهیز شده به دو عدد مشعل
 • قیمت دستگاه نانوایی بربری مقرون به صرفه و مناسب
 • طراحی شده بصورت دودکش دار
 • توانایی تولید تعداد زیادی نان در کوتاه ترین زمان ممکن
 • دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معتبر
  دستگاه پخت نان سنگک تمام اتوماتیک تونلی شامل 12 ماه گارانتی بی قید و شرط و 5 سال خدمات پس از فروش می شود. لازم به ذکر است که:
  حین عقد  قرار داد ضمانتنامه و تعهد به گارانتی محصولات به مشتریان عزیز صادر و تحویل می گردد.
  شماره تماس های ارتباطی با  ما:
  دفتر روابط عمومی :                            04136349223
  واحد فروش و خدمات پس از فروش:      09142205122
  کارشناس فنی و پشتیبانی:                    09370617689
  آدرس : تبریز ، اول ورودی جاده باسمنج ، پل ستارخان ، کوی ارناب جنب باربری شهریار
  شرکت صنایع پخت ارسباران